O nás

Nabízíme apartmán, který se nachází v prvním patře našeho rodinného domu s vlastním vchodem. Soukromí tudíž máte zajištěno. Ubytování se nachází v Českém ráji nedaleko Turnova (8 km) a Mnichova Hradiště (10 km).

Apartmán se nachází na vísce Žehrov, která je obklopená lesy a turistickými stezkami. Nedaleko se nachází Příhrazské a Prachovské skály, hrad Kost, Hrubá Skála, Kozákov nebo třeba největší rybník Českého ráje – Žabakor. Naše ubytování je tedy vhoné pro rodiny s dětmi, s kterými můžete prozkoumávat taje Českého ráje.

Autobusová zastávka je hned za domem, takže se můžete bez starostí vypravit na různé strany. (Např. Humprecht, krásný zámek, nacházející se u Sobotky.)
Železniční stanice, Loukov, je vzdálena asi 4 km, takže cestovaní vlakem není problém.

Obchod s potravinami najdete ve vedlejší vsi Žďár (2 km). Na hostince lze narazit ve vedlejších vesnicích (2 km). Bazén nemáme, ale v létě je na Žehrově otevřeno občerstvení, které se nachází vedle rybníku, jenž slouží jako koupaliště.

Apartmán je určen nejvýše 5 osobám, kteří zde chtějí strávit alespoň 2 noci. Apartmánu nechybí kuchyně s vybavením, obývací pokoj, koupelna s vanou i sprchovým koutem, ni balkón.

Vaše kola vám uschováme! Apartmán má oplocenou zahradu, sdílenou s majitelkou. Na zahradě je možnost bezpečného parkování.